BMW X5
xDrive45e M-Sport | Panorama | Skylounge | H&K | 360 Camera | Softclose | Memory
Direct kopen, basisprijs: € 46.495,-
Direct kopen, basisprijs
€ 46.495,-
LEASEPRIJS: € 766,31 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.299,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X5 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive45e M-Sport | Panorama | Skylounge | H&K | 360 Camera | Softclose | Memory |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 augustus 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 138.346 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 766,31 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 46.495,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.998 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.410 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 20 inch lichtmetalen wielen Sterspaak in Ferric Grey
- Glazen panoramadak
- M Aerodynamicapakket
- Soft Close Automatic
- achterruit apart te openen
- Adaptieve LED koplampen met Iconic Light Design
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED mistlampen
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- HiFi System Harman Kardon
- navigatiesysteem full map + hard disk
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Comfort telefoonvoorbereiding met draadlozeoplaadmogelijkheid
- connected services
- DAB-tuner
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- achterbank verwarmd
- airco (automatisch)
- BMW Individual Leder 'Merino'
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Massagefunctie voor beide voorstoelen
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- Automatische sporttransmissie 8-traps
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoelen
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare lendensteun
- keyless start
- lederen stuurwiel
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- afdaal assistent
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- Parking Assistant Plus
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- BMW Sky Lounge
- Personal CoPilot Pack
- adaptief demping systeem
- Adaptief onderstel met luchtvering op voor- en achteras
- M sportpakket
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
- Warmte Comfort Pack